Plugins - Admin Menu Editor - Stable (latest release) - en to vi_VN translation catalogue (5 entries)

en: Settings
vi_VN: Cài đặt

en: You don't have permission to use Admin Menu Editor Pro.
vi_VN: Bạn không có quyền sử dụng Admin Menu Editor Pro.

en: Access denied. Invalid nonce.
vi_VN: Truy cập bị từ chối. Nonce không hợp lệ.

en: Settings saved.
vi_VN: Đã lưu cài đặt.

note: Description of the plugin
en: Lets you directly edit the WordPress admin menu. You can re-order, hide or rename existing menus, add custom menus and more.
vi_VN: Cho phép bạn trực tiếp sửa menu admin của WordPress. Bạn có thể sắp xếp lại, ẩn hoặc đổi tên các menu hiện có, thêm menu tùy chỉnh và nhiều hơn nữa.
